АСГАРД
ФОРУМ ПЕРЕХАЛ СЮДА https://magiyaplyus.ru

Join the forum, it's quick and easy

АСГАРД
ФОРУМ ПЕРЕХАЛ СЮДА https://magiyaplyus.ru
АСГАРД
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Последние темы
» Давайте попробуем)))
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-08-14, 15:45 автор Агата

» Заклинание на то,чтобы заморозить врага
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-08-11, 11:17 автор Элара17

» Как перейти от слов к делу
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-06-09, 14:36 автор Любовь

» Путь в Прошлое
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-06-05, 18:25 автор Синильга

» Значение и использование в магии перевернутых и зеркальных рун
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-06-05, 18:05 автор Admin

»  Болталка!!!!
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-05-20, 23:25 автор Синильга

» "Вспомнить все". Часть 6
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-03-19, 15:49 автор Любовь

» Привет из Кёльна!
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-03-05, 11:06 автор Любовь

»  Упражнение для колоды Ленорман от Мэри К. Грир
МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Icon_minitime2020-02-18, 18:47 автор Алиса

Май 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календарь Календарь

Партнеры
Создать форум

Часто упоминаемые пользователи
Нет пользователей

Объявления

    Нет ни одного объявления.


    МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ

    Перейти вниз

    МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ Empty МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ

    Сообщение автор Мирослава 2017-11-13, 16:58

    МОЛИТВА АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ ПЕРЕД СНОМ
    Читается данная молитва ангелу хранителю перед сном так:

    О cвятый Ангеле, Хранителю и покровителю мой благий! С сокрушенным сердцем и болезненною душею предстою ти, моляся: услыши мя грешнаго раба своего (имярек), с воплем крепким и плачем горьким вопиющаго; не помяни моих беззаконий и неправд, имиже аз окаянный прогневляю тя по вся дни и часы, и мерзостна себе творю пред Создателем нашим Господем; явися мне милосерд и не отлучайся мене сквернаго даже до кончины моея; возбуди мя от сна греховнаго и пособствуй твоими молитвами прочее время живота моего без порока преити и сотворити плоды достойны покаяния, паче же от смертных падений греховных соблюди мя, да не погибну во отчаянии, и да не порадуется враг о погибели моей. Вем воистинну и усты исповедую, яко никтоже таков друг и предстатель, защититель и поборник, якоже ты, святый Ангеле: предстоя бо престолу Господню, молишися о мне непотребнем и паче всех грешнейшем, да не изъимет Преблагий души моея в день нечаяния моего и в день творения злобы. Не престай убо умилостивляя премилосердаго Господа и Бога моего, да отпустит согрешения моя, яже сотворих во всем житии моем, делом, словом и всеми моими чувствы, и имиже весть судьбами, да спасет мя, да накажет мя зде по своей неизреченней милости, но да не обличит и не истяжет мя онамо по Своему нелицеприятному правосудию, да сподобит мя покаяние принести, с покаянием же Божественное причащение достойне прияти, о сем паче молю, и таковаго дара всеусердно желаю. В страшный же час смерти, неотступен буди ми, благий Хранителю мой, прогоняя мрачныя демоны, имущыя устрашити притрепетную душу мою; защити мя от тех ловления, егда имам преходити воздушная мытарства, да раним тобою, безбедно достигну рая ми вожделеннаго, идеже лицы святых и горних сил непрестанно восхваляют всечестное и великолепое имя в Троице славимаго Бога, Отца и Сына и Святаго Духа, ему же подобает честь и поклонение во веки веков. Аминь.
    Ещё одна молитва ангелу хранителю перед сном: Святый Ангеле, предстояй окаянней моей души и страстней моей жизни, не остави мене грешнаго, ниже отступи от мене за невоздержание мое; не даждь места лукавому демону обладати мною, насильством смертнаго сего телесе; укрепи бедствующую и худую мою руку и настави мя на путь спасения. Ей, святый Ангеле Божий, Хранителю и покровителю окаянныя моея души и тела, вся мне прости, еликими тя оскорбих во вся дни живота моего; иаще что согреших в прешедшую нощь сию, покрый мя в настоящий день; исохрани мя от всякаго искушения противнаго, да ни в коем гресе прогневаю Бога; имолися за мя ко Господу, да утвердит мя в страсе своем и достойна покажет мя раба Своея благости. Аминь.
    Ангеле Божий, Хранителю мой святый, на соблюдение мне от Господа с небесе данный, прилежно молю тя; ты мя днесь просвети, и от всякаго зла сохрани, ко благому деянию настави и на путь спасения направи. Аминь.
    Мирослава
    Мирослава
    Пользователь

    Сообщения : 590
    Дата регистрации : 2016-08-19
    Возраст : 48

    Вернуться к началу Перейти вниз

    Вернуться к началу

    - Похожие темы

     
    Права доступа к этому форуму:
    Вы не можете отвечать на сообщения